Doroczne spotkanie środowisk medycznych Warszawy

 

ŚRODOWISKO MEDYCZNE ŚWIĘTEJ RODZINY zaprasza dnia 24 IV 2016 o godz. 18:00,

w 22 rocznicę beatyfikacji  św. dr Joanny Beretty Molla

na spotkanie pt: Miłosierdzie w życiu lekarskim i małżeńskim wg. św. Joanny Beretty Molli.

 

 

W programie:

o godz. 18.00 Msza św. w kościele pod przewodnictwem ks. prof. Stanisława Warzeszaka, krajowego duszpasterza Służby Zdrowia 

Wspólna modlitwa przy relikwiach św. Joanny Beretty Molli o postawę szacunku lekarzy i pielęgniarek w Polsce dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci w 10. rocznicę wprowadzenia do Kaplicy Sejmowej relikwii św. Joanny oraz ustanowienia przez Sejm Narodowego Dnia Życia.

o godz. 19.00 spotkanie w domu parafialnym i konferencja prof. Bogdan Chazana, założyciela Fundacji MatarCare Polska, dotyczącą sposobów opieki nad życiem matek i dzieci sprawowanej przez Mater Care a  inspirowanych lekarską postawą miłosierdzia św. Joanny Beretty Molli, patronki Fundacji.