III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś zapraszamy wszystkich na Gorzkie żale na godz. 17.15. Tematem kazań pasyjnych jest w tym roku Miłosierdzie Boże w Sakramentach świętych.

2. W piątek przypada święto św. Kazimierza, królewicza. Jest to także dzień patrona i rocznica konsekracji biskupiej ks. Bp Seniora Kazimierza Romaniuka.
Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 17.30 Droga krzyżowa dla dzieci i dla dorosłych. O godz. 19.00 Droga krzyżowa dla młodzieży.

3. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i spotkanie w domu parafialnym.

4. We wtorek po IV niedzieli Wielkiego Postu 8 marca nasz kościół jest w Warszawie kościołem stacyjnym. Oznacza to, że wierni z całej Warszawy są zaproszeni w tym dniu by nawiedzić naszą świątynię. Przez cały dzień będzie dyżur księdza w konfesjonale. W południe o godz. 12.00 zgromadzimy się na modlitwie Anioł Pański i odmówimy różaniec. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa. Główna uroczysta Msza św. będzie odprawiona o godz. 20.00 a wcześniej o godz. 19.15 Gorzkie żale z kazaniem.

5. Przypominamy, że parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za dwa tygodnie w niedzielę 13 marca i będą trwały do środy 16 marca. W tym samym czasie od poniedziałku do środy odbędą się również rekolekcje dla dzieci ze SP nr 84. Natomiast dzieci ze SP nr 52 będą miały rekolekcje wcześniej w dniach od 9 do 11 marca od środy do piątku. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Żak.

6. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej odbędzie się jutro w poniedziałek 29 lutego o godz. 19.00. Wszystkich członków rady serdecznie zapraszamy.

7. Dzisiaj gościmy w parafii s. Dominikę, ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, założonego przez bł. ks. Michała Sopoćkę.