IV Niedziela Zwykła

1. We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Świętem MB Gromnicznej. Od wielu lat dzień ten obchodzony jest również jako święto osób konsekrowanych, czyli poświęconych Bogu. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Do kościoła przychodzimy ze świecami lub lampionami.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważanie fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  3. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpoczął się w miniony czwartek. Zapraszamy na kolejne spotkania w czwartki o godz. 20.00.
  4. W tym tygodniu pragniemy jeszcze kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 1 lutego od godz. 17.00– Św. Wincentego 128, 128A, 128B, 128C, 128D,
    wtorek 2 lutego od godz. 19.00 – Św. Wincentego 128E, 128F, 128G, od godz. 17.00 Św. Wincentego 130,
    środa 3 lutego od godz. 16.00 – Gniazdowska, Senna, Rozwadowska, od godz. 19.00 ul. Brodowskiego,
    czwartek 4 lutego od godz. 16.00 – Określona, Wieniecka, Kaśki Kariatydy, Zarębska, Roślinna, Żarnowiecka, Skrzypcowa, Śmieszna.
    Będzie to w zasadzie koniec odwiedzin duszpasterskich. Osoby, które nie mogły spotkać się z odwiedzającymi księżmi w wyznaczonym terminie zachęcamy by umawiać się indywidualnie z księżmi na najbliższą sobotę lub inny uzgodniony termin.
  5. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie jak w roku ubiegłym, organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Sprzęt taki można przynosić do 10 lutego codziennie w godz. od 17.00 do 19.00 z wyjątkiem sobót i niedziel i pozostawiać go przed wejściem do namiotu.
    Przypominamy, że trwa również zbiórka plastikowych nakrętek od butelek przeznaczonych na przetopienie i wykonanie paciorków na różańce dla młodzieży, która przybędzie do nas w lipcu br. na ŚDM.