Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. W niedzielę 10 stycznia zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci pod kierunkiem s. Jolanty, połączone ze śpiewem kolęd. Zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich chętnych. Początek o godz. 16.00.
  2. W najbliższych dniach będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    czwartek 7 stycznia – Solińskiego, Samarytanka, Zaciszańska nr 2, 4, 6, 8,
    piątek 8 stycznia – Zaciszańska nr 10, 12, 14, 16, 31, 33,
    sobota 9 stycznia – Zaciszańska, numery nieparzyste 1 – 29, Porannej Bryzy, Nad Potokiem, Panny, Strzelca,
    poniedziałek 11 stycznia – Uroczysko, Rajmunda, Lwa,
    wtorek 12 stycznia – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Benedykta, Warsa, Protazego,
    środa 13 stycznia – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.
  3. W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz. 15.00.