Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 1. W drugi dzień świąt Msze św. wg porządku niedzielnego.
 2. W niedzielę 27 grudnia przypada nasze święto patronalne – Uroczystość Świętej Rodziny. Głównej Mszy św. uroczystości o godz. 12.30 przewodniczyć będzie ks. Abp Henryk Hoser. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian, a w sposób szczególny małżeństwa, które obchodziły w obecnym, kończącym się roku jubileusz 25, 50 i 60 lecia zawarcia sakramentu małżeństwa. Bezpośrednio prze tą uroczystą Mszą św. odbędzie się w naszym kościele o godz. 11.45 koncert kolęd polskich i francuskich w wykonaniu: Jerzy Zelnik – recytacja, Katarzyna Bienias – sopran, Grzegorz Zychowicz – bas oraz Zespół Instrumentów Dawnych Ars Nowa.
 3. Przypominamy, że od 1 stycznia nastąpi zmiana godzin niedzielnych Mszy św. Będą one odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 (dla dzieci), 12.00 i 18.00. Dodatkowo w 2 i 4 niedziele miesiąca będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielany sakrament Chrztu św. Jednocześnie będą to Msze św. tzw. zbiorowe, podczas których będziemy przedstawiali nasze intencje przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.
 4. W poniedziałek po świętach rozpoczniemy odwiedzanie parafian. wizytę duszpasterską podejmiemy wg następującego planu:
  poniedziałek 28 grudnia – Sucha, Radzymińska (nasza strona), Kolejarska, Łasińska, Wiewiórki, Rusiecka, Krynoliny, Lewicpolska, Knyszyńska,
  wtorek 29 grudnia – Mroźna, Bystra, Zastępowa, Młodzieńcza,
  środa 30 grudnia – Seledynowa, Karminowa, Gilarska,
  sobota 2 stycznia – Drewnowskiego, Błotna, Fioletowa.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45.