Niedziela Trójcy Świętej

  1. Dzisiaj dzieci kl. III ze SP nr 84 przystąpiły do swoje I Komunii św. w dwóch grupach podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. O godz. 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św., na którą zapraszamy dzieci kl. IV i ich rodziców z racji rocznicy I Komunii św.
  2. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się później ok. godz. 16.30, z racji rocznicy nabożeństwo czerwcowe u kościele o godz. 17.30, a przy kapliczce przy ul. Suchej o godz. 16.30. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe jest sprawowane po Mszy św. wieczornej.
  3. W najbliższy czwartek 8 czerwca obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po Mszy św. o godz. 10.30 i przejdzie ulicami Skrzypcową, Czerwińską, Blokową, Mleczną i Korzystną do czwartego ołtarza, który będzie umieszczony na parkingu parafialnym.
  4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca, modlitwy za zmarłych zgłoszonych w wypominkach rozpoczną się o godz. 17.15, o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych. W piątek 9 czerwca o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, koronka oraz Msza św. do Miłosierdzia Bożego
  5. Dziś po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na Świątynię Opatrzności Bożej.