Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski

1. Dzisiaj oraz w kolejne niedziele maja zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Nabożeństwa majowe w niedziele będą się odbywały także przy kapliczce Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Kolejarskiej, Lewicpolskiej i Mroźnej o godz. 16.30
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i wieczorem od godz. 17.30. W sobotę o 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i po niej spotkanie kółek różańcowych.
  3. W sobotę, 6 maja pragniemy rozpocząć renowację i malowanie ogrodzenia wokół terenu kościelnego. Chętnych do pomocy zapraszamy w godz.  9.30-13.30.