Niedziela Dobrego Pasterza

  1. Jutro rozpoczyna się miesiąc maj. Zachęcamy do uczestniczenia
    w nabożeństwach majowych w uroczystość 3 Maja oraz we wszystkie niedziele maja o godz. 17.30 a jutro oraz we wszystkie dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy za zamarłych, których polecamy w wypominkach rocznych. Modlitwę tę rozpoczniemy o godz. 17.15. Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana za zmarłych.
  3. W środę obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w tym dniu wg porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i wieczorem od godz. 17.30. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, po Mszy św. spotkanie kółek różańcowych.
  5. W sobotę rozpoczniemy malowanie ogrodzenia. Chętnych do tej pracy zapraszamy w sobotę w godz. 9.30 – 13.00.
  6. W minioną środę rano, została zniszczona figurka Matki Bożej z kapliczki na rogu ulic Kolejarskiej i Knyszyńskiej. Figurka uszkodzona kamieniem stoi przy filarze przy prezbiterium. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie poświęcona nowa figurka, która będzie umieszczona w kapliczce jutro, 1 maja o godz. 16.30 a następnie będzie tam odprawione nabożeństwo majowe. Parafian, zwłaszcza tych mieszkających w okolicy Knyszyńskiej i Kolejarskiej serdecznie zapraszamy.