II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego wszystkich chętnych zapraszamy na godz. 15.00 na wspólna modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego. Modlitwa ta nie będzie połączona z Mszą św.
  2. Jutro obchodzimy w Kościele święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, przeniesioną z soboty, 23 kwietnia, a w piątek  święto jednej z patronek Europy św. Katarzyny ze Sieny. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tych dniach.
  3. W okresie wielkanocnym zapraszamy na nabożeństwo tzw. drogi światła. Jest to nabożeństwo wzorowane na drodze krzyżowej, ale w tym wypadku w kolejnych stacjach rozważamy kolejne spotkania Jezusa Zmartwychwstałego. Na drogę światła zapraszamy w soboty po Mszy św. o godz. 8.00.