Zapraszamy na Drogę Światła

Tradycją lat ubiegłych (po przerwie spowodowanej pandemią) wracamy do zwyczaju parafialnych spotkań Okresu Wielkanocnego. W soboty (oprócz pierwszych sobót miesiąca w maju i czerwcu) zapraszamy do kościoła na świętowanie Tajemnicy Zmartwychwstania. Po Mszy św. o godz. 8:00, czyli ok. 8:40 będziemy odprawiać nabożeństwo Drogi Światła, prosząc o pokój w Ukrainie i na całym świecie.

Po Drodze Światła ok. godz. 9:30 zapraszamy na śniadanie-agapę w domu parafialnym (można przynieść coś na wspólny stół). Zapraszamy serdecznie na Drogi Światła i wspólne śniadania parafian, gości z Ukrainy i wszystkich ludzi dobrej woli. Ufamy, że czas modlitwy i wspólne bycie z bliźnimi pozwoli nam usłyszeć, jak Zmartwychwstały Pan mówi do nas: „Pokój Wam”.