Spotkanie dla ludzi biznesu

Duszpasterstwo Talent na Zaciszu zaprasza przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się w domu parafialnym przy kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny , w piątek, 21 stycznia około godz. 18.45, po Mszy św. o godz. 18.00

W nowym roku zapraszamy na cykl spotkań tematycznych organizowanych przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Nosi on tytuł Od|nowa od Słowa i będzie to program biblijny. Będziemy wychodzić od fragmentów Ewangelii, które szczególnie powinny zainteresować przedsiębiorców. Będziemy czytać uważnie, coraz głębiej wchodzić w Słowo Boże, poznawać je. W końcu medytować i modlić się nim.

Oczywiście nie zabraknie rozmów o tym, w jaki sposób prowadzić biznes, opierając się na Dobrej Nowinie.

Na pierwszym spotkaniu fragment o powołaniu Szymona (Łk 5,1-11). Tytuł: Początek. Rozpoczynam biznes z Jezusem. Porozmawiamy o końcu („zostawić wszystko”), ale także o nowym początku („teraz ludzi będziesz łowił”).