Kolęda w tym roku

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej jesteśmy ze względu na pandemię. Jesteśmy jednak pytani i proszeni przez wielu parafian o odwiedziny duszpasterskie. Odpowiadając na te prośby proponujemy w tym roku kolędę „na zaproszenie”.

W czasie Adwentu można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej chęć przyjęcia księdza. Można to również uczynić wrzucając wypełniony formularz zgłoszeniowy do skrzynki znajdującej się z tyłu kościoła. Indywidualne odwiedziny rodzin, które zgłosiły chęć przyjęcia księży w swoich domach rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia, a wspólne spotkania kolędowe w kościele po niedzieli 2 stycznia.

Podtrzymujemy zeszłoroczną formę spotkań kolędowych z parafianami w kościele. Na każdy kolejny dzień będą wyznaczone ulice, ewentualnie bloki. Parafian z wyznaczonych ulic czy bloków zapraszamy w danym dniu na spotkanie dowolnie wybrane z dwóch możliwości:

– Msza św. w kościele o godz. 10:00 w intencji danego rejonu i po niej spotkanie kolędowe z księżmi.

– Spotkanie kolędowe z księżmi w kościele o godz. 17:15, przed Mszą św. wieczorną. Szczegółowy plan będzie podany.