Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku. W polskiej tradycji śpiewamy kolędy do 2 lutego.
  2. W czwartek zapraszamy na kolejny wieczór ciszy, który poprowadzi ks. Robert. Początek o godz. 18.45 w kościele.
  3. Kolejne comiesięcznie spotkanie Duszpasterstwa  Pracodawców Przedsiębiorców TALENT, odbędzie się w najbliższy piątek 17 stycznia po Mszy św. wieczornej.
  4. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 13 stycznia – Uroczysko, Strzelca, Panny, Lwa
    .
    wtorek 14  stycznia – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera,
    środa 15 stycznia – Rajmunda,
    czwartek 16 stycznia – Warsa, Benedykta, Litawora, Protazego, Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa,
    piątek 17 stycznia – Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela,
    sobota 18 stycznia – Figara, Matyldy, Czerwonej Jarzębiny, Spójni,
    poniedziałek 20 stycznia – Kondratowicza 61, 61a, 61b
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.