Zapraszamy na spotkania duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców TALENT

Zapraszamy przedsiębiorców i pracodawców 20 kwietnia o godz. 19.00 na spotkanie duszpasterstwa TALENT w domu parafialnym przy kościele Świętej Rodziny na Zaciszu w Warszawie. Temat konferencji i dyskusji: WARUNKI. Jeden stoi, drugi leży, czyli o warunkach i świadczeniach. Zapewnienie dobrych warunków pracy oraz różnorodnych świadczeń to wielkie wyzwanie dla każdego pracodawcy. Od tych czynników niejednokrotnie zależy sukces firmy w poszukiwaniu pracowników oraz zapewnieniu ich lojalności. Dlaczego jednak chrześcijański przedsiębiorca ma dbać o odpowiednie warunki pracy? Dlatego, że zatrudnia osoby, które mają swoją niepowtarzalną godność i prawo do rozwoju, szacunku oraz wykorzystania ich potencjału twórczego. Z tego względu tak ważne jest tworzenie środowiska, które będzie sprzyjało osobie ludzkiej.