I Komunia Święta – uroczystość całej rodziny

Maj to czas Pierwszych Komunii Świętych. Również w naszej parafii dzieci kl. III ze SP nr 84, które przygotowywały się do tego sakramentu, przyjęły Pana Jezusa do serca podczas Eucharystii w ostatnią niedzielę. Polecamy modlitwie całej wspólnoty parafialnej zarówno dzieci, jak też rodziców i całe rodziny, gdyż to właśnie wpływ środowiska ma ogromne znaczenie, czy ta Pierwsza Komunia Święta nie będzie ostatnią.

Spotkanie TALENTU

Duszpasterstwo przedsiębiorców i pracodawców TALENT zapraszana na kolejne spotkanie w piątek 19 maja br. po Mszy św. o godz. 18.00. Tematem spotkania będzie: Zagrożenie posiadaniem. Bałwochwalstwo.
W pierwszych czterech tematach z tegorocznego cyklu skupiliśmy się na pozytywnych aspektach bogactwa. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone temu, co stanowi zagrożenie dla naszej relacji z Bogiem, a w konsekwencji dla relacji z bliźnimi i spójności naszego własnego życia. Zaproszeni będziemy do odważnego zapytania się czy służę jedynemu Bogu, czy może w moim życiu są inni bogowie.