Parafialne rekolekcje wielkopostne

Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 2 kwietnia. Poprowadzi je pallotyn, ks. Tomasz Borowski. W niedzielę nauki będą głoszone na wszystkich Mszach św., a następnie w poniedziałek, wtorek i środę dla dorosłych podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, dla młodzieży i później wracających z pracy o godz. 19.30.

W tych dniach odbędą się również rekolekcje dla dzieci SP nr 52 w trzech grupach: o godz. 8.00, 10.15 i 12.00.

Wielkopostny Kościół Stacyjny

28 marca 2017 r. kościół Świętej Rodziny na Zaciszu był w Warszawie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Przez cały dzień trwał dyżur księdza w konfesjonale. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpoczęło się po Mszy św. o godz. 8.00 i trwało do 12.00, do modlitwy Anioł Pański. O godz. 15.00 odmówiona została koronka do Miłosierdzia Bożego i ponownie został wystawiony Najświętszy Sakrament, do Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali rozpoczęło się o godz. 19.15. Kazanie pasyjne wygłosił ks. Janusz Kopczyński z Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego.