XXX Niedziela Zwykła

1. Jutro obchodzimy święto Apostołów świętych Szymona i Judy Tadeusza. Także jutro spotkanie grupy maryjnej, osób które złożyły akt oddania Matce Bożej. Początek spotkania 18.45 w kościele.
  2. W piątek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. zostaną odprawione w naszym kościele wg porządku niedzielnego. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 18.00.
    W piątek i w sobotę Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zgłoszonych w wypominkach. Wypominki miesięczne listopadowe będą czytane przed Mszą św. a jednorazowe po Mszy św. o godz. 18.00. Wypominki miesięczne listopadowe będą czytane przez cały listopad od godz. 17.30 i o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji tych zmarłych. W poniedziałek 4 listopada i przez cały rok będą czytane wypominki roczne od godz. 17.15 i później o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za tych zmarłych.
  3. W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci z rodzicami i młodzież na Mszę św. o godz. 18.00 i po niej na pochód ze śpiewem i modlitwą ulicami naszego osiedla, a następnie na bal w domu parafialnym.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 6.30 różaniec z rozważaniem fatimskim i spotkanie kółek różańcowych z racji pierwszej soboty miesiąca.
  5. W niedzielę za tydzień 3 listopada zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00.