XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 modlitwa różańcowa. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich na modlitwę uwielbienia w kościele przed Najświętszym Sakramentem. Modlitwę poprowadzi grupa młodzieży studenckiej RRN, spotykająca się w naszej parafii.
  2. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z ks. Rafałem i katechetami.
  3. W najbliższą środę 9 października przybędzie do naszej parafii ks. Bp Romuald Kamiński i będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 18.00, podczas której udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. II szkół średnich naszej parafii.
  4. Za tydzień Dzień Papieski, obchodzony w tym roku pod hasłem: „Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Tego dnia przed kościołem będą rozprowadzane przez młodzież papieskie kremówki. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.