XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie trwała do 18.00, do Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. Modlitwę rozpoczniemy jutro o godz. 17.15, a o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji.
  3. We wtorek, 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, a w sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Zachęcamy do uczestniczenia w Mszach św. w tych dniach.
  4. Przypominamy, że w naszej parafii trwa peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów. Zachęcamy do zgłaszania gotowości przyjęcia relikwii w swoich domach.
  5. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych odbywa się obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów. Podobnie jak w latach ubiegłych prosimy o podjeżdżanie pojazdami do drzwi zakrystii bramą od ul. Brodowskiego.
  6. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej, zachęcamy do lektury.