X Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Barnaby, patrona sąsiedniej parafii, a w czwartek św. Antoniego, jednego z najbardziej popularnych świętych.
  3. W najbliższy piątek, drugi w miesiącu, o godz. 15.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia: koronka i Msza św.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św., którą kończymy rok pracy duszpasterskiej grup dziecięcych i młodzieżowych. Zapraszamy dzieci, młodzież i ich rodziców. Po Mszy św. podsumowanie, wręczenie nagród i wspólna zabawa.  
  5. Za tydzień, w niedzielę 16 czerwca podczas Mszy św. o godz. 10.30 będzie miała miejsce promocja nowych ministrantów.
  6. Wczoraj z grupą parafian uczestniczyliśmy w diecezjalnej pielgrzymce do Markowej, miejsca męczeńskiej śmierci i beatyfikacji Rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów. Otrzymaliśmy i przywieźliśmy relikwie błogosławionych. Będą one na razie umieszczone obok krzyża przy ołtarzu, ale chcielibyśmy, by zgłaszały się rodziny i osoby, które chciałyby gościć te relikwie w swoim domu. Peregrynację relikwii rozpoczniemy od 18 czerwca, od rocznicy konsekracji naszego kościoła.
  7.  Koncert organowy z okazji rocznicy konsekracji kościoła odbędzie się 16 czerwca o godz. 19.00. Na organach zagra Stanisław Maryjewski, organista archikatedry lubelskiej.