Niedziela Trójcy Świętej

1. Dzisiaj, w Niedzielę Trójcy Świętej kończy się okres spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, na którą zapraszamy dzieci kl. IV ze szkoły 52, z racji rocznicy I Komunii św. oraz ich rodziców i rodziny.
  2. W najbliższy czwartek, 30 maja obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Procesja do 4 ołtarzy wyruszy po Mszy św. o godz. 10.30 i przejdzie ulicami: Skrzypcową, Czerwińską, Blokową, Mleczną i Korzystną do 4 ołtarza, który będzie umieszczony, jak w latach ubiegłych na parkingu parafialnym. Pozostałe Msze św. w tym dniu: 7.00, 9.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe o 17.30.
  3. Jutro, po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie grupy maryjnej osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej. Również jutro o godz. 20.00 spotkanie duszpasterskiej rady parafialnej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi o godz. 6.30, po niej różaniec, rozważania i spotkanie kółek różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę, 2 czerwca na godz. 18.00 zapraszamy my księżą wszystkich parafian, którzy pragną wraz z nami dziękować za dar kapłaństwa w rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich: ks. Proboszcz – 40., ks. Janusz – 53., ks. Wacław – 31., ks. Robert – 18., ks. Rafał – 12.
  6. W sobotę, 1 czerwca w naszym kościele będzie miał miejsce koncert organowy dyplomantów Studium Muzyki Kościelnej Akademii Katolickiej w Warszawie. Początek o godz. 19.00.