Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Od piątku trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym. Dzisiaj zapraszamy na 17.30, a w kolejne dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Dziś nabożeństwo majowe także przy kapliczce u zbiegu ulic Lewicpolskiej i Kolejarskiej o godz. 17.00.
  2. Czwartkowe adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej w najbliższych dwóch tygodniach będą odwołane ze względu na próby dzieci pierwszokomunijnych. W dalszym ciągu zapraszamy na adorację w czwartki w godz. 16.00-18.00. Msze św, podczas których dzieci klas III przystąpią do I Komunii Świętej odbędą się w sobotę 18 i 25 maja o godz. 10.00.
  3. W najbliższy czwartek na godz. 10.00 zapraszamy na kolejne spotkanie mam z dziećmi. Tym razem gościem spotkania będzie Wojciech Widłak, autor dobrych książek dla dzieci i dla starszych, m.in. o Panu Kuleczce oraz cyklu opowiadań w naszej gazetce parafialnej o Wesołym Ryjku.
  4. Spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin odbędzie się w najbliższy piątek, trzeci w miesiącu o godz. 20.20.
  5. W sobotę 18 maja zapraszamy na Eucharystię i modlitewne czuwanie, połączone ze świadectwami i modlitwą uwielbienia. Początek o godz. 20.00 w kościele, zakończenie ok. północy agapą w domu parafialnym.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Markowej, miejsca męczeńskiej śmierci i beatyfikacji rodziny Ulmów.