Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dzisiaj i jutro porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Zarówno dzisiaj jak i jutro będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielany sakrament Chrztu św. dzieciom.
  2. Przypominamy, że od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, od dzisiaj codziennie o godz. 17.45.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Światła, tzn. na rozważanie wydarzeń z życia Pana Jezusa Zmartwychwstałego na wzór drogi krzyżowej. Początek o godz. 18.45.W najbliższy piątek z racji oktawy post nie obowiązuje.
  4. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie i spotkanie kółek różańcowych po Mszy św. o godz. 6.30 sprawowanej w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych.
  5. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 17.00, o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego i po niej Msza św. w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
  6. W najbliższy czwartek, 4 kwietnia zapraszamy na spotkanie dla mam, które rozpocznie się o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  7. Ks. Rafał organizuje pielgrzymkę do sanktuariów południowej Polski w dniach 26-28 kwietnia. Bliższe informacje i zapisy u ks. Rafała.
  8. Za tydzień, na zakończenie oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00, która będzie połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie ona sprawowana we wszystkich intencjach, które chcemy polecić Bożemu Miłosierdziu.