II Niedziela Zwykła

1. Wczoraj grupa rodziców, dzieci i młodzieży wraz z ks. Rafałem wyjechała do Paryża, do Francji w ramach ferii zimowych.
  2. W najbliższych dniach będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 15 stycznia – Lwa, Strzelca,
    wtorek 16 stycznia – Panny, Figara,
    środa 17 stycznia – Dominiki, Irminy,
    czwartek 18 stycznia – Lecha, Rafaela, Matyldy
    piątek 19 stycznia – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Guliwera
    sobota 20 stycznia – Fausta, Warsa, Benedykta, Protazego, Litawora, Bratka,
    poniedziałek 22 stycznia
    – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Spójni,
    wtorek 23 stycznia – Nad Strugą, Krośniewicka, Czerwonej Jarzębiny, Żyzna,
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni od godz. 16.00. Rodziny, które byłyby gotowe przyjąć księży we wcześniejszych godzinach między 12.00 a 15.00 prosimy o wcześniejszy kontakt.
  3. W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Będziesz miłował Pana, Boga swego…, a swego bliźniego jak siebie samego” Łk 10,27.
  4. Również w najbliższy czwartek kolejne comiesięczne spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny. Tematem spotkania będzie cud uzdrowienia córki kobiety kananejskiej. Początek spotkania o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  5. W najbliższą sobotę przypada 6 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Bp. Romualda Kamińskiego. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwy w Jego intencji.