II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj wieczorem będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej ks. Bp Romualda Kamińskiego, który będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 18.00 sprawowanej w intencji dziękczynnej w 75 rocznicę erygowania naszej parafii. Po Mszy św. agapa w domu parafialnym z ks. Biskupem dla wszystkich chętnych.
  2.  W najbliższy czwartek kolejne comiesięczne spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny. Tym razem gościem będzie ks. prof. Krzysztof Bardzki, biblista a tematem „Cud uzdrowienia sługi setnika”.
  3. W piątek kolejne comiesięczne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin. Początek o godz. 20.20. Tym razem zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych do włączenia się w organizację Orszaku Trzech Króli, nie tylko mężczyzn, ale i kobiety.
  4. Przypominamy, że przez cały adwent w dni powszednie o godz. 6.30 gromadzimy się na roratach.
  5. W księgarence pod dzwonnicą można nabyć opłatek, świece „Caritas”  na stół wigilijny, karty świąteczne, a przed kościołem stroiki świąteczne. Zapraszamy też do parafialnej kawiarenki (po Mszy św. o godz. 9.00. 10.30 i 12.00).
  6. Po Mszy św. przed kościołem zbierane są dzisiaj w całej Polsce ofiary do puszek przeznaczone na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.