XXXIII Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę 26 listopada będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata, która jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za dwa tygodnie 3 grudnia rozpoczniemy Adwent i w tym właśnie dniu, 3 grudnia, w pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które będą trwały do środy 6 grudnia. Dokładny program rekolekcji będzie dostępny od jutra na parafialnej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.
  2. W miniony wtorek 14 listopada ks. Bp Jacek Grzybowski udzielił 35-osobowej grupie młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Młodzież polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  3. W przyszłą niedzielę ks. Wacław zapraszana na kolejne, comiesięcznie spotkanie – pogadankę o wierze. Początek o godz. 19.00.
  4. Za tydzień w niedzielę, 26 listopada małżeństwa z Kręgów Kościoła Domowego będą zapraszać do wejścia na tę drogę formacji małżeńskiej. Zaproszenie kierujemy do wszystkich małżonków.
  5. Dzisiaj po każdej Mszy św. można otrzymać pamiątkowe obrazki i modlitewnik z bł. Karoliną Kózkówną, której relikwie od wtorku znajdują się w naszym kościele.
  6. Za tydzień rozpocznie swoją działalność kawiarenka parafialna. Zapraszamy po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 do domu parafialnego. Będą ciasta, gofry, rurki z kremem, kawa, herbata.
  7. Od dzisiaj w księgarni pod dzwonnicą można nabywać opłatek i świece Caritas na stół wigilijny.
  8. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie duszpasterskiej rady parafialnej. Początek o godz. 19.30.
  9. Osoby, które pragną obejrzeć film „Oblicze Jezusa” w kinie Wisła w najbliższą sobotę mogą w zakrystii odbierać dzisiaj bilety.