XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy także w każdy czwartek w godz. 16.00 – 18.00, 18.30 – 20.00.
  2. Dzieci i młodzież zapraszamy jutro, 4 września w dniu rozpoczęcia roku szkolnego na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców. Wcześniej o godz. 17.15 będziemy się modlili, tak jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, za zmarłych z naszych rodzin, których polecamy w wypominkach rocznych.
  3. W najbliższy piątek obchodzimy święto Narodzenia NMP. Jest to jednocześnie drugi piątek miesiąca, więc zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00: na koronkę i Mszę św.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarem na uroczystość beatyfikacji rodziny Ulmów w przyszłą niedzielę 10 września do Markowej k. Łańcuta. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce.
  5. Od piątku, 1 września w dni powszednie odprawiamy Mszę św. również o godz. 8.00, w drugą i czwartą niedzielę miesiąca dodatkowo o godz. 13.00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki i piątki w godz. 18.30 – 20.00, a we wtorki i czwartki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45.
  6. Wraz z radą parafialną zapraszamy wszystkich na festyn parafialny, który odbędzie się za dwa tygodnie 17 września. Zachęcamy do czynnego włączenia się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu. Na scenie parafialnej będzie można zaprezentować swoje talenty, można ufundować nagrody, dostarczyć fanty, upiec ciasto, zrobić sałatkę, a przede wszystkim zachęcamy, aby zarezerwować czas i przyjść w niedzielne popołudnie 17 września. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, a dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o godz. 12.00
  7. Spotkanie lektorów – poniedziałek godz. 18.45, spotkanie ministrantów – sobota godz. 10.00.
  8. Po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.