XVII Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że na czas wakacji są wprowadzone pewne zmiany w działaniu naszej parafii. W dni powszednie nie ma Mszy św. o godzinie 8.00, w niedziele nie ma Mszy św. o godzinie 13.00, a kancelaria czynna jest tylko we wtorek i piątek w godzinach 9.00-10.00 i 18.30-19.30.
  2. W tym tygodniu, w poniedziałek wspominamy w Kościele św. Ignacego Loyolę, we wtorek św. Alfonsa Liguoriego, w piątek św. Jana Vianneya. Ponadto w środę za pobożne nawiedzenie każdego kościoła parafialnego, można uzyskać tak zwany odpust „porcjunkuli”  związany z rozszerzonym na wszystkie świątynie przywilejem, który początkowo uzyskał św. Franciszek z Asyżu dla odbudowanego przez siebie kościoła. W związku z tym nasz kościół będzie otwarty rano do godziny 8.00, a po południu od godziny 17.00.
  3. W najbliższym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W piątek spowiedź podczas porannej Mszy św. i od godziny 17.30. W sobotę różaniec i rozważanie po Mszy św. o godzinie 6.30.
  4. W dzisiejszym numerze tygodnika „Idziemy” można znaleźć artykuł na temat naszej parafii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nim.