XXII Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy czwartek 1 września przypada 83. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się za wszystkich zmarłych i poległych w tej wojnie.
  2. Dzieciom i młodzieży przypominamy o spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego i udziale we Mszy św. inaugurującej rok pracy. Zapraszamy na spowiedź w piątek od godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00.
  3. W sobotę o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi, o godz. 8.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  4. Przypominamy, że od 1 września, czyli od najbliższego czwartku powraca przedwakacyjny porządek Mszy św. i dyżurów kancelaryjnych. W niedziele Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Dodatkowo w drugą i czwartą niedzielę miesiąca będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00, połączona z udzielenie sakramentu chrztu św. W dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00-10.00 i od 18.30 do 19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie odbywać się w czwartki od godz. 16.00 do 18.00 i po Mszy św. do godz. 19.30. Msza św. do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana w drugie piątki miesiąca o godz. 15.00.
  5. Wraz z radą parafialną zapraszamy wszystkich na festyn parafialny, który odbędzie się 18 września. Zachęcamy do czynnego włączenia się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu. Na scenie  parafialnej będzie można zaprezentować swoje talenty, można ufundować nagrody, dostarczyć fanty, upiec ciasto, zrobić sałatkę, a przede wszystkim zachęcamy, aby zarezerwować czas i przyjść w niedzielne popołudnie 18 września. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Pierwsze powakacyjne spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w naszej parafii odbędzie się w najbliższy piątek 2 września po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy młodzież klas ósmych i licealnych. Spotkanie odbędzie się w salce w domu parafialnym.