XVIII Niedziela Zwykła

  1. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów odbyło się w ubiegłą niedzielę po wszystkich Mszach św., ale tych którzy go jeszcze nie przyjęli zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro 1 sierpnia, zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich poległych uczestników Powstania Warszawskiego o godz. 6.30 i 18.00.
  3. We wtorek 2 sierpnia można uzyskać tzw. odpust Porcjunkuli. Każdy kto w tym dniu nawiedzi swój kościół parafialny i odmówi w czasie nawiedzenia Modlitwę Pańską i Wyznanie wiary, jest w stanie łaski uświęcającej i przystąpi do komunii św. może uzyskać odpust zupełny. W ciągu dnia nasz kościół będzie otwarty aby umożliwić uzyskanie tego odpustu.
  4. W czwartek 4 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Jana Marii Vianneya a w sobotę 6 sierpnia Święto Przemienia Pańskiego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano o godz. 6.30 i po południu od 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 6.30 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, o godz.7.15 różaniec i rozważanie fatimskie.