IV Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesioną z dnia dzisiejszego, zaś w sobotę 14 maja święto św. Macieja Apostoła.
  2. Przypominamy, że w najbliższy piątek, drugi piątek w miesiącu, gromadzimy się o godz. 15.00 na koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. Dzień ten jest 105. rocznicą rozpoczęcia objawień w Fatimie, a dla nas także dziesiątą rocznica wmurowania kamienia węgielnego w trakcie budowy naszego kościoła.
  3. Informujemy, że w uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca planujemy odbyć procesję do 4 ołtarzy, tak jak to było przed pandemią. Dobrze byłoby, gdyby udało się przygotować do tego czasu nową konstrukcję do dwóch ołtarzy. Może wśród parafian byłby ktoś chętny pomóc w podjęciu i zrealizowaniu tego zadania. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza lub do ks. Zbigniewa.
  4. Dwa dni później 18 czerwca w sobotę przypada uroczystość 5. rocznicy konsekracji naszego kościoła. Już dziś zapraszamy wszystkich parafian na główną Mszę św. tej uroczystości o godz. 10.30 (w sobotę 18 czerwca).