III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe. Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, nabożeństwo majowe w niedziele oraz w święto 3 maja o godz. 17.30, w dni powszednie zaś bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. We wtorek obchodzimy uroczystość Matki Bożej, Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz.  17.30, o 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, rozważania fatimskie i o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, po Mszy św. spotkanie kółek różańcowych.