V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 Gorzkie żale.
  2. W najbliższy piątek, ostatni przed Niedzielą Palmową, odprawimy Drogę krzyżową, idąc ulicami naszego osiedla. Rozpocznie się ona bezpośrednio po Mszy  św. o godz. 18.00. W związku z tym nie będzie Drogi krzyżowej dla dorosłych o godz. 16.45, będzie Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30.
  3. W piątek o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia: koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.
  4. Przed kościołem po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego. W kościele przy figurze św. Antoniego można składać dary rzeczowe na świąteczne paczki żywnościowe dla ubogich. W księgarence pod dzwonnicą można nabyć świece wielkanocne „Caritas” i karty świąteczne, a przed kościołem świąteczne stroiki.
  5. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane przed kościołem palmy, z których dochód przeznaczony jest na organy. Dziękujemy wspólnocie neokatechumenalnej, która od wielu już lat podejmuje się posługi rozprowadzania palm.