VI Niedziela Zwykła

1. Jutro obchodzimy w Kościele święto Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian, ogłoszonych przez św. Jana Pawła II patronami Europy. Modlimy się w tym dniu o jedność i pokój w Europie.
  2. Zapowiadane przed tygodniem spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny zostało przeniesione na czwartek 24 lutego na godz. 19.00. Tematem spotkania będzie postać błogosławionego dr. José Gregorio Hernández w kontekście piątego z ośmiu błogosławieństw „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek 28 lutego o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  4. Dzisiaj przed kościołem, po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.