XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 różaniec.
  2. Jutro ks. Biskup Jacek Grzybowski udzieli sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży kl. II liceum naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do uczestniczenia w tej Mszy św. i wspólnej modlitwy w intencji bierzmowanych.
  3. We wtorek 9 listopada obchodzimy w Kościele Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która przez ponad tysiąc lat była najważniejszą świątynią Kościoła rzymskokatolickiego. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny nawiedzając naszą diecezjalną katedrę lub konkatedrę, odmawiając tam modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  4. W czwartek 11 listopada przypada 103. rocznica odzyskania niepodległości. Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny we Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W drugi piątek miesiąca zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz. 15.00 do naszego kościoła, na wspólną modlitwę koronką do Miłosierdzia Bożego oraz Mszę św. w przedstawionych przez nas intencjach.
  6. Zapraszamy na samochodową pielgrzymkę do Niepokalanowa i Lasek
    w najbliższą sobotę, 13 listopada. Zapisy i informacje u ks. Zbigniewa.
  7. Zachęcamy do lektury nowego numeru gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”.