XXVI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższym tygodniu wspominamy w Kościele kilku ważnych i znanych świętych: jutro św. Wincentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a w sobotę Świętych Aniołów Stróżów.
  2. Od piątku przez cały miesiąc październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, na którą zapraszamy także dzieci. W sobotę o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i po Mszy św. spotkanie kółek różańcowych.
  4. Spotkanie dla dzieci kl. III ze SP nr 52 oraz ich rodziców, rozpoczynające przygotowanie do I Komunii św. odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9.30.
  5. Kurs dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa rozpocznie się za tydzień, w poniedziałek 4 października o godz. 20.00 w domu parafialnym.