XXIV Niedziela Zwykła

1. We wtorek 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża, zaś w środę 15 września wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej.
  2. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 19.00.
  3. Pierwsze, powakacyjne spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20.20.
  4. W sobotę, 18 września przypada święto patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. Z tej okazji zapraszamy wszystkich w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 10.30 do namiotu na wspólne świętowanie. Na dzieci czekają okolicznościowe niespodzianki.
  5. Kurs dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w poniedziałek 4 października o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  6. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej, w znacznej części poświęcony osobie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, od dziś błogosławionego, a także niedawno zmarłemu byłemu Ordynariuszowi naszej diecezji ks. Arcybiskupowi Henrykowi Hoserowi.