XVI Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele Msza św. o godz. 13.00 jest odprawiana tylko w II i IV niedzielę miesiąca i jest połączona z udzieleniem sakramentu Chrztu św. W dni powszednie Msze św. odprawiamy o godz. 6.30 i 18.00. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 -10.00 i 18.30 – 19.30.
  2. Poświęcenie pojazdów z racji dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców odbędzie się w naszej parafii za tydzień w niedzielę 25 lipca po wszystkich Mszach św. oraz za dwa tygodnie w niedzielę 1 sierpnia tylko po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę 25 lipca, mocy decyzji papieża Franciszka, obchodzimy pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Wszystkich starszych, dziadków i babcie, zapraszamy w tym dniu na Mszę św. Prosimy wszystkich, którzy mogą, o pomoc w dotarciu do kościoła osobom starszym, które takiej pomocy potrzebują. Podczas wszystkich Mszy św. w tym dniu będziemy się modlić razem ze starszymi i w ich intencjach, wszystkie osoby starsze otrzymają specjalne błogosławieństwo i tekst modlitwy przygotowany przez papieża Franciszka. Zachęcamy, by również w tym dniu odwiedzić osoby starsze, pozostające w domach. Stolica Apostolska związał z takimi odwiedzinami w tym dniu  możliwość uzyskania odpustu zupełnego