XIII Niedziela Zwykła

1. We wtorek 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na tacę, złożone w tym dniu są przeznaczone na Bazylikę Św. Piotra w Rzymie oraz działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny oraz w intencji kółek różańcowych o godz. 6.30, później różaniec i rozważania fatimskie.
  3. Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu Msze św. o godz. 13.00 będą sprawowane tylko w II i IV niedzielę miesiąca i będzie wtedy udzielany sakrament chrztu św. W pozostałe niedziele Mszy św. o godz. 13.00 nie będzie. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 18.30 – 19.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00. Powyższe zmiany wchodzą w życie w czwartek 1 lipca i będą obowiązywały do 31 sierpnia.
  4. Zapraszamy do księgarni pod dzwonnicą. Można nabyć m.in. książki, które rozprowadzaliśmy w ubiegłą niedzielę.