XI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy piątek, 18 czerwca, w naszej parafii obchodzimy uroczystość 4. rocznicy konsekracji naszego kościoła. Wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00. Po Mszy św. w kościele zapraszamy na spotkanie w namiocie przy torcie.
  2. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym: młodzież I klasy liceum dzisiaj o godz. 19.00, a młodzież klas VIII za tydzień w niedzielę, 20 czerwca, wraz z rodzicami, również o godz. 19.00.
  3. Kolejne comiesięczne spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin w najbliższy piątek o godz. 20.20.
  4. Ks. Zbigniew organizuje pielgrzymkę do Kalisza, do Sanktuarium Św. Józefa w dniu 26 czerwca. Bliższe informacje i zapisy u ks. Zbigniewa.
  5. Za tydzień w niedzielę, 20 czerwca, organizujemy promocję książki dla młodzieży, której autorką jest Weronika Pawlak, studentka, córka pani Kasi, redaktorki naszej gazetki parafialnej. Tytuł, pewnie intrygujący zwłaszcza dla ludzi młodych: „Nie całuj się pod kapliczką”. Akcja powieści dzieje się w „Żółtym Liceum” i jest ono miejscem budzenia się i dojrzewania wiary, nadziei i miłości ludzi młodych, uczniów tegoż liceum.