Niedziela Trójcy Świętej

1. Jutro Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Od wtorku, od 1 czerwca, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele i w Boże Ciało odbywają się one o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W najbliższy czwartek obchodzimy doroczną Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy na terenie wokół kościoła, podobnie jak w roku ubiegłym. Ołtarz I – na parkingu parafialnym, ołtarz II – przy wejściu do domu parafialnego, ołtarz III na frontonie kościoła przy głównym wejściu, IV ołtarzem będzie prezbiterium naszego kościoła. W procesji od ołtarza do ołtarza prosimy, by przemieszczała się niewielka ilość osób. Wszystkich obecnych prosimy o rozmieszczenie się na całym terenie przykościelnym, zachowując odległość 1,5 m. Teren będzie nagłośniony.
  3. W kolejnych dniach Oktawy Bożego Ciała będą odbywały się procesje eucharystyczne połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych. Po Mszy św. krótkie spotkanie w domu parafialnym.
  5. W przyszłą niedzielę, 6 czerwca, ks. Janusz Kijek odprawi o godz. 12.00 uroczystą Mszę św. dziękczynną w 50. rocznicę otrzymania święceń kapłańskich. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.