V Niedziela Wielkiego Postu

  1. W najbliższy czwartek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone.
  2. W najbliższą sobotę, bezpośrednio przed Niedzielą Palmową, będzie możliwość spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 16.00 do 18.00. W tym czasie będzie również możliwość nabycia palm przed kościołem.
  3. W Niedzielę Palmową będą odprawione  dwie dodatkowe Msze św. o godz. 15.00 i 16.00.
  4. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 17.15.
  5. W najbliższy piątek Droga krzyżowa dla dzieci będzie o godz. 17.30, natomiast wszystkich dorosłych i młodzież zapraszamy na Drogę krzyżową bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zwykle w poprzednich latach była to Droga krzyżowa po ulicach naszego osiedla, w tym roku ograniczymy się do terenu kościelnego.
  6. W piątek zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie dla mężczyzn i ojców rodzin. Początek o godz. 20.20.