IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Trwa nowenna, którą przygotowujemy się do Uroczystości Świętego Józefa, którą obchodzić będziemy w najbliższy piątek 19 marca. W kościele nowenną modlimy się codziennie po Mszy św. wieczornej, ale zachęcamy także wszystkich pozostających w domach do tej modlitwy. W dniu 19 marca uroczystą Mszę św. odprawimy o godz. 18:00. Na tę Mszę św. zapraszamy także ojców ze swymi dwunastoletnimi synami, którzy otrzymają specjalne błogosławieństwo.
  2. W najbliższy wtorek 16 marca nasz kościół jest w Warszawie i dla Warszawy kościołem stacyjnym. Będzie otwarty przez cały dzień. Uroczystej Mszy św. o godz. 20:00, która jest w każdym kościele stacyjnym najważniejszym punktem dnia, w naszym kościele we wtorek będzie przewodniczył ks. Eugeniusz Leda, który w latach 1995-1998 był wikariuszem w naszej parafii. Obecnie pracuje w Choszczówce, miejscu związanym z osobą Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ks. Eugeniusz w homilii przybliży nam Jego postać.
  3. Przypominamy, że w każdą sobotę Wielkiego Postu w naszym kościele
    w godz. 17:00-18:00 jest możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu
    i przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania, do spowiedzi.
  4. Polecamy najnowszy numer naszej gazetki parafialnej.