I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali. Na Drogę krzyżową zapraszamy w piątki: dorosłych na godz. 16.45, dzieci na godz. 17.30, młodzież i wszystkich później wracających z pracy na godz. 19.00. Na Gorzkie żale zapraszamy w niedziele na godz. 17.15.
  2. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za dwa tygodnie w niedzielę 7 marca i będą trwały do wtorku 9 marca. Poprowadzi je ks. Artur Nagraba, proboszcz parafii św. Michała w Grodzisku na Białołęce. Rozmowę z ks. Arturem można przeczytać w nowym numerze naszej gazetki parafialnej.
  3. Adorację piątkową przenosimy na czas Wielkiego Postu na sobotę (ze względu na piątkową Drogę krzyżową). W każdą więc sobotę Wielkiego Postu w godz. 17.00 – 18.00 będzie wystawiony w naszym kościele Najświętszy Sakrament i w tym czasie będzie również możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania (do spowiedzi).
  4. Zachęcamy dzisiaj do nawiedzenia naszej parafialnej księgarni pod dzwonnicą. Pragniemy polecić dwie książki związane z osobą ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Jedna z nich „Nazywam się Stefan Wyszyński” jest dedykowana starszym dzieciom, ale jest również bardzo ciekawą lekturą dla wszystkich dorosłych. Druga „Niedziela w Zuzeli” dedykowana jest dla rodzin z dziećmi.
  5. Jutro obchodzimy w Kościele święto katedry św. Piotra w Rzymie.