VI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu wypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 17.00, 18.00 i 19.30. Posypanie głów popiołem odbędzie się podczas każdej Mszy św. Przypominamy, że w Środę Popielcową wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, a dodatkowo post ilościowy obowiązuje wszystkich między 18 a 60 rokiem życia.
  2. Wielkopostne nabożeństwo Drogi krzyżowej będziemy sprawowali w piątki o godz. 16.45 dla dorosłych, o 17.30 dla dzieci, o 19.00 dla młodzieży i wszystkich wracających później z pracy. Na Gorzkie Żale zapraszamy wszystkich we wszystkie niedziele Wielkiego Postu na godz. 17.15. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 7 marca, w III Niedzielę Wielkiego Postu i będą trwały do wtorku 9 marca.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejne comiesięczne spotkanie dla mężczyzn i ojców rodzin. Początek o godz. 20.20.
  4. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem zbierane są ofiary do puszek, przeznaczone na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.