Święto Ofiarowania Pańskiego

2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. będą odprawione o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Od wielu lat, na mocy decyzji papieża św. Jana Pawła II, dzień ten obchodzony jest również, jako święto osób konsekrowanych, czyli poświęconych Bogu. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 i 18.00 gościem w naszej parafii będzie s. Monika, pallotynka, która przybliży nam drogę powołania zakonnego.

Dziękujemy za wszystkie osoby konsekrowane, które posługują w naszej parafii obecnie i na przestrzeni całej jej ponad siedemdziesięcioletniej historii. Panie Boże, pobłogosław wszystkim osobom konsekrowanym, których Boże światło rozjaśnia naszą codzienność!