Zapraszamy na ostatnie spotkanie kolędowe w sobotę 30 stycznia

Od wielu lat w naszej polskiej tradycji, księża odwiedzają domy parafian w okresie po świętach Bożego Narodzenia. Celem takich spotkań jest wspólna modlitwa, błogosławieństwo rodziny i domu, osobiste spotkanie i bezpośrednia rozmowa duszpasterzy i wiernych.

W bieżącym 2021 roku taki rodzaj spotkań z powodu pandemii i obowiązujących ograniczeń nie był możliwy. W tym roku zaprosiliśmy parafian do naszego kościoła według planu podanego wcześniej. Spotkania kolędowe, połączone z Mszą św. w intencji mieszkańców danego rejonu i dodatkowe dwa spotkania przed i po wieczornej Mszy św. odbywały się od 2 stycznia.

W sobotę, 30 stycznia o godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie kolędowe wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w spotkaniach w sugerowanym terminie. W tę sobotę zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz uczestniczyć w takim spotkaniu, bo wielu osobom taka forma bardzo się podobała.