II Niedziela Zwykła

1. Jutro, 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. W tym roku obchodzimy go po hasłem „Trwajcie w miłości mojej, a przyniesiecie obfity owoc”. Będzie trwał do 25 stycznia.

2. W środę, 20 stycznia przypada trzecia rocznica ingresu pasterza naszej diecezji, ks. Bpa Romualda Kamińskiego.

3. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek, przeznaczone na pomoc dla Chorwacji po trzęsieniu ziemi.

4. W najbliższym tygodniu będziemy kontynuować spotkania kolędowe:
18 stycznia – poniedziałek: Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera, Warsa, Benedykta, Litawora, Protazego, Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa;

19 stycznia – wtorek: Rajmunda, Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela, Figara, Matyldy;

20 stycznia – środa: Spójni, Czerwonej Jarzębiny, Krośniewicka, Nad Strugą, Żyzna, Koniczynowa, Poranna, Błędowska, Kościeliska;

21 stycznia – czwartek: Bogumińska, Gdyńska, Miedzianogórska, Remontowa, Lotnika, Starozaciszańska, Wieczorowa, Karkonoska;

22 stycznia – piątek: Czarna Droga, Dyngus, Tymiankowa, Zygmuntowska, Ogrodnicza, Bratka;

23 stycznia – sobota: Blokowa, Gliwicka, Pomocnicza, Kolista, Gołębia, Mleczna;

25 stycznia – poniedziałek: Gibraltarska, Krahelskiej, Czerwińska, Codzienna.

Spotkania kolędowe, połączone z Mszą św. w intencji mieszkańców danego rejonu, będą odbywały się codziennie w dni powszednie o godz. 10.00. Osoby, które nie mogą przybyć w tym czasie do kościoła zapraszamy na spotkania kolędowe w sobotę na godz. 17.00 a w dni powszednie na godz. 17.00 lub 18.30.