IV Niedziela Adwentu


  1. Do czwartku zapraszamy na roraty na godz. 6.30.
  2. Przypominamy, że w czwartek 24 grudnia nie sprawujemy w kościele Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. W tym czasie gromadzimy się w domach przy stole wigilijnym.
  3. W Uroczystość Bożego Narodzenia odprawimy więcej Mszy św. niż zazwyczaj, aby umożliwić większej ilości osób uczestniczenia w świątecznej Eucharystii przy zachowaniu obowiązujących nas ograniczeń. Msze św. Uroczystości w naszym kościele będą odprawiane w noc Bożego Narodzenia o godz. 22.00 oraz 24.00, następnie w piątek w ciągu dnia o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.00, dodatkowo o godz. 16.30 oraz 18.00. Na Mszę św. o godz. 16.30 ks. Zbigniew przyjmuje zapisy. W sobotę 26 grudnia Mszę św. będą odprawione wg porządku niedzielnego, łącznie z godz. 13.00.
  4. W niedzielę 27 grudnia przypada nasze patronalne święto, Uroczystość Świętej Rodziny. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Jarosław Kukowski.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można jeszcze dzisiaj nabyć opłatek i sianko na stół wigilijny, świece „Caritas” i karty świąteczne.
  6. Spotkanie kolędowe z parafianami rozpoczniemy po 1 stycznia i będą się one odbywały w kościele. Na każdy kolejny dzień będą wyznaczone ulice, ewentualnie bloki. Parafian z wyznaczonych ulic czy bloków zapraszamy w danym dniu na spotkanie dowolnie wybrane z 3 możliwości: Msze św. o godz. 12.00 w intencji danego rejonu i po niej spotkanie kolędowe z księżmi. Druga możliwość to spotkanie w kościele o godz. 17.00, a trzecia to spotkanie kolędowe w kościele
    o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.