VI Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro 18 maja przypada 100. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II.
    Z tej okazji Prezydium Konferencji Episkopatu Polski kieruje do wiernych list poświęcony życiu i nauczaniu naszego wielkiego papieża. Specjalny list napisał również emerytowany papież Benedykt XVI, wieloletni współpracownik Jana Pawła II. W naszej parafii dzisiaj i jutro wystawione są na ołtarzu relikwie św. Jana Pawła II, jutro o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za dar Jego osoby.
  2. Informujemy, że od dzisiaj liczba osób mogących uczestniczyć w liturgii wewnątrz kościoła wynosi 48. W dalszym ciągu będą transmitowane z naszego kościoła Msze św. niedzielne o godz. 10.30 i 12.00. Od wtorku transmisji Mszy św. wieczornej w dni powszednie nie będzie. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszach św. w dni powszednie i w nabożeństwach majowych w kościele.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, wcześniej w piątek rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego, przygotowująca nas do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, połączona z nabożeństwem majowym.
  4. W najbliższy piątek wspomnienie św. Rity.
  5. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.
  6. Przypominamy, że okres spowiedzi i komunii wielkanocnej kończy się 31 maja.